Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa budowa chodnika w Narożnikach

Trwa budowa chodnika w Narożnikach

Trwa budowa chodnika w Narożnikach

W Narożnikach, w gminie Radgoszcz rozpoczęła się już budowa chodnika wraz z odwodnieniem oraz miejscami postojowymi w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła i szkoły. To kolejna w tym roku inwestycja realizowana w trosce o bezpieczeństwo pieszych i kierujących pojazdami.  

Inwestycja o wartości 162 tysięcy złotych, realizowana jest przez samorząd Powiatu Dąbrowskiego w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie pasa drogowego drogi powiatowej nr 1327K Radgoszcz – Narożniki w obrębie kościoła i szkoły w miejscowości Narożniki”.

W Narożnikach, w gminie Radgoszcz rozpoczęła się już budowa chodnika wraz z odwodnieniem oraz miejscami postojowymi w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła i szkoły. To kolejna w tym roku inwestycja realizowana w trosce o bezpieczeństwo pieszych i kierujących pojazdami.   Inwestycja o wartości 162 tysięcy złotych, realizowana jest przez samorząd Powiatu Dąbrowskiego w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie pasa drogowego drogi powiatowej nr 1327K Radgoszcz – Narożniki w obrębie kościoła i szkoły w miejscowości Narożniki”.