Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dziś mija termin przesyłania zdjęć wykonanych zimą na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu

Dziś mija termin przesyłania zdjęć wykonanych zimą na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu

Dziś mija termin przesyłania zdjęć wykonanych zimą na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu

Uczestnicy konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, do dziś mogą przesyłać zdjęcia wykonane zimą.

Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu maksymalnie po cztery zdjęcia prezentujące każdą z czterech pór roku. Konkurs adresowany jest zarówno dla fotografów amatorów jak i profesjonalistów. Zadaniem uczestników jest wykonanie na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu zdjęć promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych.

Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń - grudzień 2021 rok i mają dokumentować cztery pory roku. Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl.

Zdjęcia wykonane:

  • zimą: należy przesyłać do 15 marca 2021 roku

  • wiosną: należy przesyłać do 14 czerwca 2021 roku

  • latem: należy przesyłać do 13 września 2021 roku

  • jesienią: należy przesyłać do 13 grudnia 2021 roku

Konkurs rozpoczął się w dniu 18 stycznia 2021 roku, a kończy się w dniu 20 grudnia 2021 roku.

Uczestnicy konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, do dziś mogą przesyłać zdjęcia wykonane zimą. Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu maksymalnie po cztery zdjęcia prezentujące każdą z czterech pór roku. Konkurs adresowany jest zarówno dla fotografów amatorów jak i profesjonalistów. Zadaniem uczestników jest wykonanie na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu zdjęć promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych. Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń - grudzień 2021 rok i mają dokumentować cztery pory roku. Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl. Zdjęcia wykonane: zimą: należy przesyłać do 15 marca 2021 roku wiosną: należy przesyłać do 14 czerwca 2021 roku latem: należy przesyłać do 13 września 2021 roku jesienią: należy przesyłać do 13 grudnia 2021 roku Konkurs rozpoczął się w dniu 18 stycznia 2021 roku, a kończy się w dniu 20 grudnia 2021 roku. Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia do konkursu.docx Pobierz plik Karta zgłoszenia do konkursu.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu fotograficznego Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu.pdf