Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa konkurs fotograficzny pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”

Trwa konkurs fotograficzny pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”

Trwa konkurs fotograficzny pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”. Konkurs adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów.

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem wśród osób poniżej 16 roku życia, organizator konkursu postanowił dokonać zmian w Regulaminie konkursu. W związku z tym do konkursu mogą również przystąpić osoby od 10 roku życia. Udział osób niepełnoletnich wymaga wyrażenia pisemnej zgody przez ich rodziców (opiekunów prawnych).

Przedłużono również termin wysyłania zdjęć wykonanych zimą do 6 grudnia 2021 roku.

Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń - grudzień 2021 rok. Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu od 1 do maksymalnie 4 zdjęć prezentujących daną porę roku (tj. maksymalnie szesnaście zdjęć prezentujących wszystkie cztery pory roku),  promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych.

Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl, według określonych terminów:

  • zimą do 6 grudnia 2021 roku,
  • wiosną do 14 czerwca 2021 roku,
  • latem do 13 września 2021 roku,
  • jesienią do 17 listopada 2021 roku.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego, w każdym z bloków tematycznych (wiosna, lato, jesień, zima).  

Głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”. Konkurs adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem wśród osób poniżej 16 roku życia, organizator konkursu postanowił dokonać zmian w Regulaminie konkursu. W związku z tym do konkursu mogą również przystąpić osoby od 10 roku życia. Udział osób niepełnoletnich wymaga wyrażenia pisemnej zgody przez ich rodziców (opiekunów prawnych). Przedłużono również termin wysyłania zdjęć wykonanych zimą do 6 grudnia 2021 roku. Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń - grudzień 2021 rok. Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu od 1 do maksymalnie 4 zdjęć prezentujących daną porę roku (tj. maksymalnie szesnaście zdjęć prezentujących wszystkie cztery pory roku),  promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych. Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl, według określonych terminów: zimą do 6 grudnia 2021 roku, wiosną do 14 czerwca 2021 roku, latem do 13 września 2021 roku, jesienią do 17 listopada 2021 roku. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego, w każdym z bloków tematycznych (wiosna, lato, jesień, zima).   Głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin_konkursu_fotograficznego_czteru_pory_roku.docx Pobierz plik Regulamin_konkursu_fotograficznego_czteru_pory_roku.pdf Pobierz plik załacznik_nr_1_2_karta zgloszenia_oswiadczenia_dla_osob_ponizej_18_roku_zycia.docx Pobierz plik załacznik_nr_1_2_karta zgloszenia_oswiadczenia_dla_osob_powyzej_18_roku_zycia.docx