Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa modernizacja drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska-Smyków

Trwa modernizacja drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska-Smyków

Trwa modernizacja drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska-Smyków
Trwają prace przy przebudowie drogi powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków na odcinku obejmującym ul. Kościelną w Dąbrowie Tarnowskiej od Rynku oraz ul. Szarwarską do „Krzyża”.

Ruch na tych ulicach został częściowo zamknięty z uwagi na zakres prowadzonych robót. Zostaną wykonane nowe warstwy konstrukcyjnie nawierzchni oraz przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej w wyniku czego wystąpią utrudnienia.

Zwracamy się o zachowanie szczególnej ostrożności ponieważ teren ten przez kilka miesięcy stanowił będzie plac budowy.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Trwają prace przy przebudowie drogi powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków na odcinku obejmującym ul. Kościelną w Dąbrowie Tarnowskiej od Rynku oraz ul. Szarwarską do „Krzyża”. Ruch na tych ulicach został częściowo zamknięty z uwagi na zakres prowadzonych robót. Zostaną wykonane nowe warstwy konstrukcyjnie nawierzchni oraz przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej w wyniku czego wystąpią utrudnienia.Zwracamy się o zachowanie szczególnej ostrożności ponieważ teren ten przez kilka miesięcy stanowił będzie plac budowy.Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.