Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa nabór wniosków w ramach tarczy antykryzysowej

Trwa nabór wniosków w ramach tarczy antykryzysowej

Trwa nabór wniosków w ramach tarczy antykryzysowej

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, informuję, że w sposób ciągły trwają nabory wniosków w ramach tarczy antykryzysowej COVID-19. Pracodawców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz kościelne osoby prawne zainteresowane dofinansowaniem w ramach tarczy odsyłamy do zakładki Tarcza Antykryzysowa.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie urzędu lub pod numerem telefonu 14/642-24-78 wew. 116.

Składanie wniosków o udzielenie pomocy w ramach tarczy antykryzysowej w formie elektronicznej odbywa się poprzez stronę https://www.praca.gov.pl.

Źródło: PUP w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, informuję, że w sposób ciągły trwają nabory wniosków w ramach tarczy antykryzysowej COVID-19. Pracodawców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz kościelne osoby prawne zainteresowane dofinansowaniem w ramach tarczy odsyłamy do zakładki Tarcza Antykryzysowa. Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie urzędu lub pod numerem telefonu 14/642-24-78 wew. 116. Składanie wniosków o udzielenie pomocy w ramach tarczy antykryzysowej w formie elektronicznej odbywa się poprzez stronę https://www.praca.gov.pl. Źródło: PUP w Dąbrowie Tarnowskiej