Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa nabór zgłoszeń do Nagrody „Kryształy Soli”

Trwa nabór zgłoszeń do Nagrody „Kryształy Soli”

Trwa nabór zgłoszeń do Nagrody „Kryształy Soli”

Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do zgłaszania organizacji pozarządowych z terenu Małopolski do Nagrody "Kryształy Soli". Głównym celem tej nagrody, ustanowionej w 2005 roku, jest wzmacnianie wizerunku organizacji pozarządowych, promocja działań najlepszych organizacji, popularyzacja „dobrych praktyk” oraz upowszechnianie najlepszych pomysłów.

O to wyróżnienie mogą starać się wszystkie organizacje pozarządowe z terenu Małopolski.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać: organizacje pozarządowe w swoim imieniu, inne organizacje społeczne, osoby fizyczne, osoby prawne, kościoły i związki wyznaniowe oraz organy administracji publicznej.

W 2019 roku Kryształy Soli zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Polityka Społeczna, Zdrowie oraz Działalność na Rzecz Osób Niepełnosprawnych
  • Kultura, Dziedzictwo Narodowe, Tożsamość Regionalna
  • Edukacja, Nauka, Społeczeństwo Obywatelskie
  • Sport, Turystyka, Środowisko, Ekologia
  • Gospodarka i Zrównoważony Rozwój
  • Najlepszy Projekt Społeczny

Samorząd województwa pragnąc szczególnie docenić realizację wyróżniających się projektów społecznych, które wpłynęły pozytywnie na rozwój gospodarczy i społeczny oraz poprawę poziomu i jakości życia mieszkańców Małopolski, po raz pierwszy w tym roku wprowadził nową kategorię konkursu „Najlepszy Projekt Społeczny”.

Tegoroczną edycję konkursu „Kryształów Soli” wspiera po raz kolejny Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., która ufunduje nagrodę finansową w wysokości 5 000 zł dla laureata konkursu.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do Nagrody „Kryształy Soli” upływa w dniu 30 września 2019 r.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie internetowej https://www.malopolska.pl/ngo oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM      tel. 12/61-60-121, 12/61-60-982.

dagj/gd

Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do zgłaszania organizacji pozarządowych z terenu Małopolski do Nagrody "Kryształy Soli". Głównym celem tej nagrody, ustanowionej w 2005 roku, jest wzmacnianie wizerunku organizacji pozarządowych, promocja działań najlepszych organizacji, popularyzacja „dobrych praktyk” oraz upowszechnianie najlepszych pomysłów. O to wyróżnienie mogą starać się wszystkie organizacje pozarządowe z terenu Małopolski. Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać: organizacje pozarządowe w swoim imieniu, inne organizacje społeczne, osoby fizyczne, osoby prawne, kościoły i związki wyznaniowe oraz organy administracji publicznej. W 2019 roku Kryształy Soli zostaną przyznane w następujących kategoriach: Polityka Społeczna, Zdrowie oraz Działalność na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Kultura, Dziedzictwo Narodowe, Tożsamość Regionalna Edukacja, Nauka, Społeczeństwo Obywatelskie Sport, Turystyka, Środowisko, Ekologia Gospodarka i Zrównoważony Rozwój Najlepszy Projekt Społeczny Samorząd województwa pragnąc szczególnie docenić realizację wyróżniających się projektów społecznych, które wpłynęły pozytywnie na rozwój gospodarczy i społeczny oraz poprawę poziomu i jakości życia mieszkańców Małopolski, po raz pierwszy w tym roku wprowadził nową kategorię konkursu „Najlepszy Projekt Społeczny”. Tegoroczną edycję konkursu „Kryształów Soli” wspiera po raz kolejny Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., która ufunduje nagrodę finansową w wysokości 5 000 zł dla laureata konkursu. Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do Nagrody „Kryształy Soli” upływa w dniu 30 września 2019 r. Wszystkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie internetowej https://www.malopolska.pl/ngo oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM      tel. 12/61-60-121, 12/61-60-982. dagj/gd