Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwają prace przy przebudowie drogi powiatowej przebiegającej przez centrum Bolesławia

Trwają prace przy przebudowie drogi powiatowej przebiegającej przez centrum Bolesławia

Trwają prace przy przebudowie drogi powiatowej przebiegającej przez centrum Bolesławia

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1303K w centrum Bolesławia. Postępują prace w zakresie kanalizacji deszczowej i zaczyna się odcinkowa wymiana konstrukcji jezdni.

Na czas realizowania zadania została zamontowana czasowa sygnalizacja świetlna.

Następnie będzie wykonana nowa nawierzchnia drogowa o długości blisko kilometra. Przebudowane również zostaną i wybudowane nowe chodniki o długości około 1,5 km.

 

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1303K w miejscowości Bolesław w km 10+910 - 11+885” to zadanie o w wartości ponad 2,3 mln zł, które zostanie sfinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1303K w centrum Bolesławia. Postępują prace w zakresie kanalizacji deszczowej i zaczyna się odcinkowa wymiana konstrukcji jezdni. Na czas realizowania zadania została zamontowana czasowa sygnalizacja świetlna. Następnie będzie wykonana nowa nawierzchnia drogowa o długości blisko kilometra. Przebudowane również zostaną i wybudowane nowe chodniki o długości około 1,5 km.   „Przebudowa drogi powiatowej nr 1303K w miejscowości Bolesław w km 10+910 - 11+885” to zadanie o w wartości ponad 2,3 mln zł, które zostanie sfinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.