Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa przebudowa drogi powiatowej w Podborzu

Trwa przebudowa drogi powiatowej w Podborzu

Trwa przebudowa drogi powiatowej w Podborzu

Trwa przebudowa drogi powiatowej w Podborzu. Jest to kolejna inwestycja Powiatu Dąbrowskiego w zakresie modernizacji infrastruktury drogowej. Na realizację tego przedsięwzięcia nasz samorząd otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63% całkowitej wartości inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Odbudowa drogi w Podborzu to od dawna planowana inwestycja, która jest możliwa dzięki skutecznym działaniom władz naszego powiatu. Samorząd powiatowy na czele ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, sukcesywnie zabiega o poprawę stanu dróg i modernizację „szlaków komunikacyjnych" Powiśla. Dzięki sprawnie pozyskiwanym środkom zewnętrznym oraz środkom z budżetu powiatu, realizowane są liczne zadania i inwestycje, tworzące w naszej „Małej Ojczyźnie" bezpieczną sieć drogową.

Realizacja projektu o wartości 2,5 mln złotych, pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1314K Podborze – Smęgorzów w m. Podborze w km 0+460 – 1+808" o długości 1,3 km obejmuje wykonanie nowej podbudowy, nawierzchni, chodników, oznakowania pionowego i poziomego. 

files/aktualnosci/2017/10_Pazdziernik/17_Trwa_remont_drogi_w_Podborzu/logaa_2.jpg

Celem projektu realizowanego przez Powiat Dąbrowski jest podniesienie dostępności do usług społecznych, komunikacji drogowej oraz poprawę jakości życia poprzez przebudowę drogi oraz budowę nowych chodników w kilometrażu 0+460 – 1+808.

files/aktualnosci/2017/10_Pazdziernik/17_Trwa_remont_drogi_w_Podborzu/DSC_4236.JPG

mags

Trwa przebudowa drogi powiatowej w Podborzu. Jest to kolejna inwestycja Powiatu Dąbrowskiego w zakresie modernizacji infrastruktury drogowej. Na realizację tego przedsięwzięcia nasz samorząd otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63% całkowitej wartości inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Odbudowa drogi w Podborzu to od dawna planowana inwestycja, która jest możliwa dzięki skutecznym działaniom władz naszego powiatu. Samorząd powiatowy na czele ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, sukcesywnie zabiega o poprawę stanu dróg i modernizację „szlaków komunikacyjnych" Powiśla. Dzięki sprawnie pozyskiwanym środkom zewnętrznym oraz środkom z budżetu powiatu, realizowane są liczne zadania i inwestycje, tworzące w naszej „Małej Ojczyźnie" bezpieczną sieć drogową. Realizacja projektu o wartości 2,5 mln złotych, pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1314K Podborze – Smęgorzów w m. Podborze w km 0+460 – 1+808" o długości 1,3 km obejmuje wykonanie nowej podbudowy, nawierzchni, chodników, oznakowania pionowego i poziomego.  Celem projektu realizowanego przez Powiat Dąbrowski jest podniesienie dostępności do usług społecznych, komunikacji drogowej oraz poprawę jakości życia poprzez przebudowę drogi oraz budowę nowych chodników w kilometrażu 0+460 – 1+808. mags