Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

W szkołach średnich powiatu dąbrowskiego: liceach ogólnokształcących, technikach i branżowych szkołach I stopnia trwa rekrutacja uzupełniająca.

W rekrutacji uzupełniającej wszystkie wnioski, niezależnie od kolejności ich złożenia, podlegają takim samym procedurom, jak w rekrutacji zasadniczej.

Dodatkowy nabór do szkół na rok szkolny 2019/2020 odbywa się ze względu na  wciąż dostępne wolne miejsca w szkołach.

Dla chętnych do liceum ogólnokształcącego są jeszcze miejsca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 i Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  może przyjąć uczniów do technikum w zawodach: ekonomista, logistyk, handlowiec, informatyk, hotelarz, żywienia i usług gastronomicznych oraz branżowej szkoły I stopnia.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu dysponuje wolnymi miejscami do branżowej szkoły I stopnia i technikum w zawodach: budownictwo i architektura krajobrazu.

Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie przyjmie uczniów do technikum w zawodach: mechanik, informatyk, teleinformatyk.

Szczegółowe informacje dotyczące wolnych miejsc do poszczególnych typów szkół można uzyskać w sekretariacie  każdej szkoły.

mmarg/mags

W szkołach średnich powiatu dąbrowskiego: liceach ogólnokształcących, technikach i branżowych szkołach I stopnia trwa rekrutacja uzupełniająca. W rekrutacji uzupełniającej wszystkie wnioski, niezależnie od kolejności ich złożenia, podlegają takim samym procedurom, jak w rekrutacji zasadniczej. Dodatkowy nabór do szkół na rok szkolny 2019/2020 odbywa się ze względu na  wciąż dostępne wolne miejsca w szkołach. Dla chętnych do liceum ogólnokształcącego są jeszcze miejsca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 i Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  może przyjąć uczniów do technikum w zawodach: ekonomista, logistyk, handlowiec, informatyk, hotelarz, żywienia i usług gastronomicznych oraz branżowej szkoły I stopnia. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu dysponuje wolnymi miejscami do branżowej szkoły I stopnia i technikum w zawodach: budownictwo i architektura krajobrazu. Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie przyjmie uczniów do technikum w zawodach: mechanik, informatyk, teleinformatyk. Szczegółowe informacje dotyczące wolnych miejsc do poszczególnych typów szkół można uzyskać w sekretariacie  każdej szkoły. mmarg/mags