Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych

Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych

Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych

W szkołach ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia. Wszystkie wnioski, niezależnie od kolejności ich złożenia, podlegają takim samym procedurom jak w rekrutacji zasadniczej.
Dodatkowy nabór do szkół na rok szkolny 2021/2022 odbywa się ze względu na wciąż dostępne wolne miejsca w szkołach.

Dla chętnych do liceum ogólnokształcącego są jeszcze miejsca w: I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.
Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej może przyjąć uczniów do technikum w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, ekonomista, logistyk, informatyk, hotelarz oraz do branżowej szkoły I stopnia.
Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu dysponuje wolnymi miejscami do branżowej szkoły I stopnia i technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu.
Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie przyjmie uczniów do technikum w zawodach: mechanik i informatyk oraz do branżowej szkoły I stopnia.

Oferta edukacyjna szkół dostępna jest na stronach internetowych poszczególnych placówek, natomiast szczegółowe informacje dotyczące wolnych miejsc do poszczególnych typów szkół można uzyskać w sekretariacie każdej szkoły.

W szkołach ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia. Wszystkie wnioski, niezależnie od kolejności ich złożenia, podlegają takim samym procedurom jak w rekrutacji zasadniczej. Dodatkowy nabór do szkół na rok szkolny 2021/2022 odbywa się ze względu na wciąż dostępne wolne miejsca w szkołach. Dla chętnych do liceum ogólnokształcącego są jeszcze miejsca w: I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej może przyjąć uczniów do technikum w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, ekonomista, logistyk, informatyk, hotelarz oraz do branżowej szkoły I stopnia.Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu dysponuje wolnymi miejscami do branżowej szkoły I stopnia i technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu.Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie przyjmie uczniów do technikum w zawodach: mechanik i informatyk oraz do branżowej szkoły I stopnia. Oferta edukacyjna szkół dostępna jest na stronach internetowych poszczególnych placówek, natomiast szczegółowe informacje dotyczące wolnych miejsc do poszczególnych typów szkół można uzyskać w sekretariacie każdej szkoły.