1. Trwają prace przy budowie boiska w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Trwają prace przy budowie boiska w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Trwają prace przy budowie boiska  w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Trwają intensywnie prace przy budowie nowego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Będzie to już trzecie w Powiecie Dąbrowskim boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Zostanie ono wykonane z nowoczesnej poliuretanowej nawierzchni i przeznaczone będzie do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę oraz tenisa ziemnego. Boisko wyposażone zostanie również w oświetlenie, dzięki któremu będzie można korzystać z niego w godzinach wieczornych oraz będzie posiadać trybuny na 87 miejsc. Koszt inwestycji wyniesie ponad 431 tys. zł a całość inwestycji sfinansuje Samorząd Powiatu Dąbrowskiego z własnego budżetu. Zakończenie budowy boiska planowane jest w sierpniu br. Tym samym młodzież szkolna będzie miała do dyspozycji cały kompleks obiektów sportowych gdyż cztery lata temu wybudowano przy ZSP nr 2 nowoczesną salę gimnastyczną.