Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Trzymaj Formę” - konkurs wiedzy o zdrowiu rozstrzygnięty

„Trzymaj Formę” - konkurs wiedzy o zdrowiu rozstrzygnięty

„Trzymaj Formę” - konkurs wiedzy o zdrowiu rozstrzygnięty

W dniu 28 marca 2012 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskim odbył się etap powiatowy konkursu wiedzy o zdrowiu pn. „Trzymaj Formę", zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej przy współpracy z Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem konkursu było:

  •  Zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży gimnazjalnej
  • Rozwijanie zainteresowań młodzieży gimnazjalnej tematyką zdrowego stylu życia oraz kształtowanie u niej prozdrowotnych postaw i zachowań;
  • Propagowanie zdrowego stylu życia w szkole, w domu i środowisku pozaszkolnym.

Do konkursu przystąpiła młodzież z Gimnazjum w Borkach, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Oleśnie oraz Gimnazjum w Szczucinie.
Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu testu przez uczniów. Maksymalna możliwa do zdobycia liczba punktów w etapie powiatowym konkursu wynosiła 35 punktów.

Decyzją komisji konkursowej przyznano:
I miejsce (ex eguo) - Karolina Bartoń z Gimnazjum w Oleśnie
- Kasper Kądzielawa z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce - Magdalena Karaś z Gimnazjum w Szczucinie
III miejsce - nie przyznano.

Ponadto jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla:

  • Katarzyny Kokoszka z Gimnazjum w Borkach,
  • Kamili Ślęczkowskiej z Gimnazjum w Szczucinie.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast pozostali uczestnicy dyplomy za udział.

Wręczenia nagród dokonali Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera oraz Anna Klimowska przedstawiciel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej składa serdeczne podziękowania Staroście Dąbrowskiemu za współpracę podczas realizacji przedsięwzięcia.

Opracowanie: PSSE w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 28 marca 2012 r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskim odbył się etap powiatowy konkursu wiedzy o zdrowiu pn. „Trzymaj Formę", zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej przy współpracy z Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem konkursu było:  Zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży gimnazjalnej Rozwijanie zainteresowań młodzieży gimnazjalnej tematyką zdrowego stylu życia oraz kształtowanie u niej prozdrowotnych postaw i zachowań; Propagowanie zdrowego stylu życia w szkole, w domu i środowisku pozaszkolnym. Do konkursu przystąpiła młodzież z Gimnazjum w Borkach, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum w Oleśnie oraz Gimnazjum w Szczucinie.Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu testu przez uczniów. Maksymalna możliwa do zdobycia liczba punktów w etapie powiatowym konkursu wynosiła 35 punktów. Decyzją komisji konkursowej przyznano:I miejsce (ex eguo) - Karolina Bartoń z Gimnazjum w Oleśnie- Kasper Kądzielawa z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejII miejsce - Magdalena Karaś z Gimnazjum w SzczucinieIII miejsce - nie przyznano. Ponadto jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla: Katarzyny Kokoszka z Gimnazjum w Borkach, Kamili Ślęczkowskiej z Gimnazjum w Szczucinie. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast pozostali uczestnicy dyplomy za udział. Wręczenia nagród dokonali Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera oraz Anna Klimowska przedstawiciel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Tarnowskiej. Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej składa serdeczne podziękowania Staroście Dąbrowskiemu za współpracę podczas realizacji przedsięwzięcia. Opracowanie: PSSE w Dąbrowie Tarnowskiej