Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Turcy na Powiślu

Turcy na Powiślu

Turcy na Powiślu

4 marca w godzinach 10.00 do 12.30 Powiatowy Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji w Szczecinie odwiedzi 10 osobowa delegacja turecka. Wizyta studyjna organizowana jest w ramach projektu realizowanego w Turcji przez IMC Consulting Limited, a finansowanego z pożyczki Banku Światowego dla Rządu Turcji.

Projekt ten dotyczy łagodzenia skutków społecznych procesu prywatyzacji i stanowi integralną część Programu Reform Gospodarczych w Turcji.
Uczestnicy wizyty to przedstawiciele Ministerstwa Przemysłu i Handlu, Organizacji Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw SMIDO, menedżerowie Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Centrów Wspierania Przedsiębiorczości. Celem wizyty jest zapoznanie uczestników z narzędziami wspierania przedsiębiorczości w Polsce, w szczególności ze szczegółami powstawania i funkcjonowania centrów wspierania przedsiębiorczości, inkubatorów przedsiębiorczości, transferu technologii oraz z dostępnymi programami mikro-pożyczek wspierających powstawanie nowych firm. Uczestnicy wizyty to praktycy, których zadaniem będzie tworzenie i rozwój instytucji wspierania przedsiębiorczości. Goście liczą na podzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez prezentację kulis powstania i funkcjonowania oraz usług Inkubatora Przedsiębiorczości w Szczucinie (w tym kwestie związane z finansowaniem i zarządzaniem) oraz pokazanie działań Inkubatora w praktyce poprzez ewentualne umożliwienie zwiedzenia.
Jest to wizyta 5-cio dniowa obejmująca kilka województw. Inkubator w Szczucinie został wybrany ze względu na podobny charakter realizowanego programu oraz wymierne efekty, które zostały osiągnięte na przestrzeni ostatniego roku. Funkcjonuje w nim 21 firm, które wygenerowały blisko 80 miejsc pracy w okresie 10 miesięcy trwania programu. Zainteresowanie udziałem w programie Inkubatora rośnie i pojawiają się kolejne osoby zainteresowane wsparciem i ofertą Inkubatora.

Źródło: Okay

4 marca w godzinach 10.00 do 12.30 Powiatowy Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji w Szczecinie odwiedzi 10 osobowa delegacja turecka. Wizyta studyjna organizowana jest w ramach projektu realizowanego w Turcji przez IMC Consulting Limited, a finansowanego z pożyczki Banku Światowego dla Rządu Turcji. Projekt ten dotyczy łagodzenia skutków społecznych procesu prywatyzacji i stanowi integralną część Programu Reform Gospodarczych w Turcji.Uczestnicy wizyty to przedstawiciele Ministerstwa Przemysłu i Handlu, Organizacji Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw SMIDO, menedżerowie Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Centrów Wspierania Przedsiębiorczości. Celem wizyty jest zapoznanie uczestników z narzędziami wspierania przedsiębiorczości w Polsce, w szczególności ze szczegółami powstawania i funkcjonowania centrów wspierania przedsiębiorczości, inkubatorów przedsiębiorczości, transferu technologii oraz z dostępnymi programami mikro-pożyczek wspierających powstawanie nowych firm. Uczestnicy wizyty to praktycy, których zadaniem będzie tworzenie i rozwój instytucji wspierania przedsiębiorczości. Goście liczą na podzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez prezentację kulis powstania i funkcjonowania oraz usług Inkubatora Przedsiębiorczości w Szczucinie (w tym kwestie związane z finansowaniem i zarządzaniem) oraz pokazanie działań Inkubatora w praktyce poprzez ewentualne umożliwienie zwiedzenia.Jest to wizyta 5-cio dniowa obejmująca kilka województw. Inkubator w Szczucinie został wybrany ze względu na podobny charakter realizowanego programu oraz wymierne efekty, które zostały osiągnięte na przestrzeni ostatniego roku. Funkcjonuje w nim 21 firm, które wygenerowały blisko 80 miejsc pracy w okresie 10 miesięcy trwania programu. Zainteresowanie udziałem w programie Inkubatora rośnie i pojawiają się kolejne osoby zainteresowane wsparciem i ofertą Inkubatora. Źródło: Okay