Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Turniej BRD na szczeblu powiatowym

Turniej BRD na szczeblu powiatowym

Turniej BRD na szczeblu powiatowym

Wzorem lat ubiegłych Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym i podejmując działania profilaktyczne na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, popularyzowaniu przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz kształtowaniu partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu drogowego przeprowadzi eliminacje na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Eliminacje powiatowe Turnieju BRD na Powiślu odbędą się w dniu 07.04.2014 r. o godz. 9.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej. Turnieje te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Każdego roku biorą w nich udział drużyny z 14 szkół powiatu dąbrowskiego wraz z opiekunami.

Terminy Finałów Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych:

13 maja 2014 roku – Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – szkoły podstawowe. Termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 30 kwietnia 2014 roku.

14 maja 2014 roku – Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – szkoły gimnazjalne. Termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 30 kwietnia 2014 roku.

Turniej zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej i Gimnazjalnej im. Jana Pawła II w Mikluszowicach 228 – powiat bocheński.

Poniżej prezentujemy linki do regulaminów wspomnianych turniejów:

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.doc

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM.doc

Wzorem lat ubiegłych Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym i podejmując działania profilaktyczne na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, popularyzowaniu przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz kształtowaniu partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu drogowego przeprowadzi eliminacje na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Eliminacje powiatowe Turnieju BRD na Powiślu odbędą się w dniu 07.04.2014 r. o godz. 9.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej. Turnieje te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Każdego roku biorą w nich udział drużyny z 14 szkół powiatu dąbrowskiego wraz z opiekunami. Terminy Finałów Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych: 13 maja 2014 roku – Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – szkoły podstawowe. Termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 30 kwietnia 2014 roku. 14 maja 2014 roku – Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – szkoły gimnazjalne. Termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 30 kwietnia 2014 roku. Turniej zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej i Gimnazjalnej im. Jana Pawła II w Mikluszowicach 228 – powiat bocheński. Poniżej prezentujemy linki do regulaminów wspomnianych turniejów: REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.doc REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM.doc