Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego w badmintonie

Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego w badmintonie

Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego w badmintonie

W dniach 20-21 września w hali sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy Turniej w Badmintonie o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Na turnieju był obecny Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Bryk. W turnieju uczestniczyli uczniowie wszystkich szkół z powiatu dąbrowskiego – 32 zawodniczki oraz 34 zawodników. Organizatorem turnieju był Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „JUNIS" w Szczucinie oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Turniej rozgrywany był w grze pojedynczej dziewcząt i chłopców a także w grze zespołowej.

Pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Nagrody wręczyli Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Bryk oraz Kazimierz Żurek.

W dniach 20-21 września w hali sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy Turniej w Badmintonie o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Na turnieju był obecny Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Bryk. W turnieju uczestniczyli uczniowie wszystkich szkół z powiatu dąbrowskiego – 32 zawodniczki oraz 34 zawodników. Organizatorem turnieju był Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „JUNIS" w Szczucinie oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Turniej rozgrywany był w grze pojedynczej dziewcząt i chłopców a także w grze zespołowej. Pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Nagrody wręczyli Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Bryk oraz Kazimierz Żurek.