Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Edukacji i Polityki Społecznej

Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Edukacji i Polityki Społecznej

Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Edukacji i Polityki Społecznej

W dniu dzisiejszym na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu Dąbrowskiego. Turniej został zorganizowany w związku z przypadającą w tym roku 90 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

W turnieju udział wzięły 4 zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Uczestnicy otrzymali puchary ufundowane przez Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Pana Lesława Wieczorka. Nagrodę za zajęcie I miejsca ufundował Starosta Dąbrowski Pan Wiesław Krajewski.

Puchary i nagrodę wręczyli: Wiesław Krajewski – Starosta Dąbrowski oraz Lesław Wieczorek – Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu Dąbrowskiego.

Turniej sędziował Pan Andrzej Soja – Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie
IV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

W dniu dzisiejszym na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu Dąbrowskiego. Turniej został zorganizowany w związku z przypadającą w tym roku 90 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W turnieju udział wzięły 4 zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Uczestnicy otrzymali puchary ufundowane przez Przewodniczącego Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Pana Lesława Wieczorka. Nagrodę za zajęcie I miejsca ufundował Starosta Dąbrowski Pan Wiesław Krajewski. Puchary i nagrodę wręczyli: Wiesław Krajewski – Starosta Dąbrowski oraz Lesław Wieczorek – Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu Dąbrowskiego. Turniej sędziował Pan Andrzej Soja – Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Wyniki rywalizacji:I miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejII miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w SzczucinieIV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu