1. Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu

W dniu 03.08.2008 r. odbył się Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu. Patronat nad imprezą objął Starosta Dąbrowski. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, oraz starsi. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: 2 w kategorii szkół podstawowych i 5 w kategorii drużyn starszych. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna Dziewcząt z Małca , pokonując drugą drużynę Chłopców z Małca, natomiast w starszej kategorii 1 miejsce zajęła drużyna Małec KSUZS, 2 – Szczucin II, 3 – Radgoszcz, 4 – Małec II Wisła, 5 – Szczucin I. Mecze sędziował sędzia TOZPN Mirosław Łuszcz, a także p. Machnik Mariusz. Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Gmina Radgoszcz, Szkoła Podstawowa w Małcu, Katolicko Strażacko Uczniowski Klub Sportowy w Małcu. Zarząd KSUZS Małec składa serdeczne podziękowanie za pomoc finansową w organizacji turnieju Staroście Dąbrowskiemu Panu Wiesławowi Krajewskiemu, a także Wójtowi Gminy Radgoszcz Panu Markowi Lupie.