Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Turniej siatkówki WOSP na półmetku

Turniej siatkówki WOSP na półmetku

Turniej siatkówki WOSP na półmetku

12 zgłoszonych drużyn rozegrało zacięte i wyrównane pojedynki w grupach eliminacyjnych podczas pierwszej fazy turnieju 30. Finału Wielkiej Orkiestr Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody trwały prawie sześć godzin, o kwalifikacji z jednej z grup decydował szczegółowy zapis regulaminu o stanie bezpośredniej rywalizacji między zainteresowanymi drużynami. W efekcie do finałów, które odbędą się 20 lutego, dostało się sześć drużyn, z których zostaną rozlosowane dwie grupy. Zwycięzcy tych grup zagrają o zwycięstwo w turnieju, a zdobywcy drugich miejsc o III lokatę. Przed finalistami zatem jeszcze co najmniej 3 bardzo ważne mecze i każdy może zdecydować ostatecznej klasyfikacji. Niemniej nie to jest najważniejsze, najbardziej liczy się pomaganie i zasilenie konta Fundacji WOŚP w szczytnym celu wspierania okulistyki dziecięcej. Wpisowe z obu turniejów sportowych w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z wolnymi datkami od zawodników to ostateczne kwota prawie 1800 zł!

Szczęśliwa szóstka to: Ekipa Gawrona, Bolesław (rozstawieni z najlepszymi wynikami w eliminacjach), Eurosan, Volley Radłów, Galaxia Czermin i Logipack Tanów.

Tabele trzech grup eliminacyjnych:

A

 1. Bolesław 9 pkt. (6-0)
 2. Volley Radłów 6 pkt. (4-2)
 3. UKS Orzeł Zbylitowska Góra 3 pkt. (2-4)
 4. Kotleciki 0 pkt. (0-6)

B

 1. Ekipa Gawrona 8 pkt. (6-1)
 2. Galaxia Czermin 7 pkt. (5-2)
 3. Radgoszcz 3 pkt. (2-4)
 4. Brajanki 0 pkt. (0-6)

C

 1. Eurosan 7 pkt. (5-2)
 2. Logipack Tarnów 5 pkt. (4-1)
 3. Abstynenci Radłów 5 pkt. (4-1)
 4. Blue Brothers 1pkt. (1-6)

W grupie C o awansie z II miejsca zdecydował zapis z regulaminu o priorytecie wyniku bezpośredniego starcia w przypadku takiej samej liczby zdobytych punktów przez drużyny aspirujące.

Organizatorami zawodów byli: sztab WOŚP przy Dąbrowskim Domu Kultury oraz Referat Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego. Sędziowali wymiennie gracze odpoczywających drużyn oraz Mariusz Skrzyniarz. W przeprowadzeniu turnieju ofiarnie pomogły wolontariuszki WOŚP: Magdalena Kochanek, Karolina Ostręga i Daria Stefańczyk.

Szczegółowe wyniki spotkań opublikowano na stronie internetowej DDK i portalach sztabu WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej oraz DDK. Organizatorami byli: sztab WOŚP przy DDK oraz Referat Kultury Fizycznej i Sportu UM, w przeprowadzeniu zawodów ofiarnie pomagały wolontariuszki: Magdalena Kochanek, Karolina Ostręga i Daria Stefańczyk.

DDK

12 zgłoszonych drużyn rozegrało zacięte i wyrównane pojedynki w grupach eliminacyjnych podczas pierwszej fazy turnieju 30. Finału Wielkiej Orkiestr Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody trwały prawie sześć godzin, o kwalifikacji z jednej z grup decydował szczegółowy zapis regulaminu o stanie bezpośredniej rywalizacji między zainteresowanymi drużynami. W efekcie do finałów, które odbędą się 20 lutego, dostało się sześć drużyn, z których zostaną rozlosowane dwie grupy. Zwycięzcy tych grup zagrają o zwycięstwo w turnieju, a zdobywcy drugich miejsc o III lokatę. Przed finalistami zatem jeszcze co najmniej 3 bardzo ważne mecze i każdy może zdecydować ostatecznej klasyfikacji. Niemniej nie to jest najważniejsze, najbardziej liczy się pomaganie i zasilenie konta Fundacji WOŚP w szczytnym celu wspierania okulistyki dziecięcej. Wpisowe z obu turniejów sportowych w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z wolnymi datkami od zawodników to ostateczne kwota prawie 1800 zł! Szczęśliwa szóstka to: Ekipa Gawrona, Bolesław (rozstawieni z najlepszymi wynikami w eliminacjach), Eurosan, Volley Radłów, Galaxia Czermin i Logipack Tanów. Tabele trzech grup eliminacyjnych: A Bolesław 9 pkt. (6-0) Volley Radłów 6 pkt. (4-2) UKS Orzeł Zbylitowska Góra 3 pkt. (2-4) Kotleciki 0 pkt. (0-6) B Ekipa Gawrona 8 pkt. (6-1) Galaxia Czermin 7 pkt. (5-2) Radgoszcz 3 pkt. (2-4) Brajanki 0 pkt. (0-6) C Eurosan 7 pkt. (5-2) Logipack Tarnów 5 pkt. (4-1) Abstynenci Radłów 5 pkt. (4-1) Blue Brothers 1pkt. (1-6) W grupie C o awansie z II miejsca zdecydował zapis z regulaminu o priorytecie wyniku bezpośredniego starcia w przypadku takiej samej liczby zdobytych punktów przez drużyny aspirujące. Organizatorami zawodów byli: sztab WOŚP przy Dąbrowskim Domu Kultury oraz Referat Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego. Sędziowali wymiennie gracze odpoczywających drużyn oraz Mariusz Skrzyniarz. W przeprowadzeniu turnieju ofiarnie pomogły wolontariuszki WOŚP: Magdalena Kochanek, Karolina Ostręga i Daria Stefańczyk. Szczegółowe wyniki spotkań opublikowano na stronie internetowej DDK i portalach sztabu WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej oraz DDK. Organizatorami byli: sztab WOŚP przy DDK oraz Referat Kultury Fizycznej i Sportu UM, w przeprowadzeniu zawodów ofiarnie pomagały wolontariuszki: Magdalena Kochanek, Karolina Ostręga i Daria Stefańczyk. DDK