Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Turniej szachowy o drużynowego mistrza powiatu szkół średnich

Turniej szachowy o drużynowego mistrza powiatu szkół średnich

Turniej szachowy o drużynowego mistrza  powiatu szkół średnich

W dniu 14 listopada 2019 roku odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Szachowy szkół średnich. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny reprezentujące: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej oraz drużyna gospodarza turnieju tj. Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w  Dąbrowie Tarnowskiej. Turniej był rozgrywany system „każdy z każdym” na czterech szachownicach (1, 2, 3 szachownica chłopcy, na czwartej dziewczęta). Wyniki turnieju przedstawia tabela:

 

Reprezentacja Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, wygrywając turniej uzyskała prawo do dalszej gry w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Myślenicach.  Kolejne miejsca na podium przypadły PCEiKZ w Szczucinie i I LO w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zorganizowanie i sędziowanie zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego, Janusz Wątroba.

Janusz Wątroba/ dagj

W dniu 14 listopada 2019 roku odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Szachowy szkół średnich. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny reprezentujące: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej oraz drużyna gospodarza turnieju tj. Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w  Dąbrowie Tarnowskiej. Turniej był rozgrywany system „każdy z każdym” na czterech szachownicach (1, 2, 3 szachownica chłopcy, na czwartej dziewczęta). Wyniki turnieju przedstawia tabela:   Reprezentacja Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, wygrywając turniej uzyskała prawo do dalszej gry w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Myślenicach.  Kolejne miejsca na podium przypadły PCEiKZ w Szczucinie i I LO w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zorganizowanie i sędziowanie zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego, Janusz Wątroba. Janusz Wątroba/ dagj