1. Turniej szachowy szkół ponadpodstawowych

Turniej szachowy szkół ponadpodstawowych

9 listopada w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Szachowy w ramach Licealiady. I miejsce na podium wywalczyli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodnikom z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, a III reprezentantom Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.