1. Turniej tenisa stołowego w Małcu o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Turniej tenisa stołowego w Małcu o Puchar Starosty Dąbrowskiego

W turnieju wzięło udział 50 zawodników i zawodniczek.

1.Krzyżowska Katarzyna (Jamy),
2. Suchy Elżbieta (Jamy),
3. Wójcik Klaudia (Małec),
4. Ryś Wioleta (Małec),
5. Idzik Kinga (Małec),
6. Idzik Karolina (Małec).

U chłopców kolejność była następująca

1. Ogara Kamil (Jamy),
2. Doroż Kamil (Małec),
3. Gudz Daniel (Jamy),
4. Sołtys Kamil (Małec),
5. Moskal Mateusz (Małec),
6. Trela Tomasz (Radgoszcz).

W drugiej kategorii wiekowej dziewcząt kolejność była następująca:

1. Bator Ewelina (Brzezówka),
2. Bator Marcelina (Brzezówka),
3. Saładyga Irena (Małec),
4. Wójcik Sylwia (Radgoszcz),
5. Płaczek Ewelina (Małec),
6. Jopek Marzena (Radgoszcz).

W rywalizacji chłopców kolejność była następująca:

1. Doroż Marcin (Małec),
2. Wierzba Paweł (Radgoszcz),
3.Łuszcz Adam (Małec),
4. Błach Tomasz (Radgoszcz),
5. Kędzior Paweł (Suchy Grunt), Kulig Krystian (Małec).

W dniu 14.02.2009 odbył się Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu. Patronat nad impreza objął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych ; szkoły podstawowe, gimnazja i starsi.W turnieju wzięło udział 50 zawodników i zawodniczek. W kategorii szkół podstawowych w rywalizacji dziewcząt kolejność była następująca. 1.Krzyżowska Katarzyna (Jamy), 2. Suchy Elżbieta (Jamy), 3. Wójcik Klaudia (Małec), 4. Ryś Wioleta (Małec), 5. Idzik Kinga (Małec), 6. Idzik Karolina (Małec). U chłopców kolejność była następująca 1. Ogara Kamil (Jamy), 2. Doroż Kamil (Małec), 3. Gudz Daniel (Jamy), 4. Sołtys Kamil (Małec), 5. Moskal Mateusz (Małec), 6. Trela Tomasz (Radgoszcz). W drugiej kategorii wiekowej dziewcząt kolejność była następująca: 1. Bator Ewelina (Brzezówka), 2. Bator Marcelina (Brzezówka), 3. Saładyga Irena (Małec), 4. Wójcik Sylwia (Radgoszcz), 5. Płaczek Ewelina (Małec), 6. Jopek Marzena (Radgoszcz). W rywalizacji chłopców kolejność była następująca: 1. Doroż Marcin (Małec), 2. Wierzba Paweł (Radgoszcz), 3.Łuszcz Adam (Małec), 4. Błach Tomasz (Radgoszcz), 5. Kędzior Paweł (Suchy Grunt), Kulig Krystian (Małec). Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoła Podstawowa w Małcu, Katolicko Strażacko Uczniowski Klub Sportowy w Małcu. Zarząd KSUZS Małec składa serdeczne podziękowanie za pomoc finansową w organizacji turnieju Staroście Dąbrowskiemu Panu  Wiesławowi Krajewskiemu.