Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Tak jak w poprzednich latach Minister Sprawiedliwości – Prokurator Generalny polecił zorganizować akcję ogólnopolską pod nazwą „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Od 22 lutego do 29 lutego 2008r. dyżurni prokuratorzy w miejscowości będącej siedzibą powszechnej jednostki organizacyjnej prokuratury będą udzielali informacji o uprawnieniach pokrzywdzonych.

Od 22 lutego 2008r. do 29 lutego 2008r. w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach akcji informacyjnej „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw" porad będą udzielać osobom poszkodowanym i zagrożonym przestępstwami przedstawiciele organizacji pozarządowych, które zajmują się niesieniem pomocy takim osobom i zapobieganiem przemocy.

Tak jak w poprzednich latach Minister Sprawiedliwości – Prokurator Generalny polecił zorganizować akcję ogólnopolską pod nazwą „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Od 22 lutego do 29 lutego 2008r. dyżurni prokuratorzy w miejscowości będącej siedzibą powszechnej jednostki organizacyjnej prokuratury będą udzielali informacji o uprawnieniach pokrzywdzonych. Od 22 lutego 2008r. do 29 lutego 2008r. w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach akcji informacyjnej „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw" porad będą udzielać osobom poszkodowanym i zagrożonym przestępstwami przedstawiciele organizacji pozarządowych, które zajmują się niesieniem pomocy takim osobom i zapobieganiem przemocy.