Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach od 21 do 28 lutego 2019 roku obchodzony jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, wydarzenie to koordynowane jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą są bezpłatne porady udzielane w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w samorządowych jednostkach organizacyjnych i organizacji pozarządowych.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, jak co roku włącza się w obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem organizując na terenie Powiatu Dąbrowskiego wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Punktu Interwencji Kryzysowej - ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój 22, w godzinach 8.00-15.30, lub kontaktując się telefonicznie po nr 14/642 44 15.

 

W dniach od 21 do 28 lutego 2019 roku obchodzony jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, wydarzenie to koordynowane jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą są bezpłatne porady udzielane w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w samorządowych jednostkach organizacyjnych i organizacji pozarządowych. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, jak co roku włącza się w obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem organizując na terenie Powiatu Dąbrowskiego wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Punktu Interwencji Kryzysowej - ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój 22, w godzinach 8.00-15.30, lub kontaktując się telefonicznie po nr 14/642 44 15.   Pliki do pobrania Pobierz plik Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.pdf