Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tydzień Wolontariatu w ZSP nr 1

Tydzień Wolontariatu w ZSP nr 1

Tydzień Wolontariatu w ZSP nr 1

Od 5 do 9 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbywał się w ramach projektu Szkoła bez przemocy Tydzień Wolontariatu. Jest to ogólnopolskie wydarzenie mające na celu promocję wolontariatu.
W tym roku w ramach Tygodnia Wolontariatu odbyły się następujące przedsięwzięcia:

Poniedziałek: Wolontariusze przygotowywali prezenty dla dzieci ze Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej oraz podopiecznych DPS i Hospicjum św. Brata Alberta z okazji św. Mikołaja.

Wtorek: Odbyło się spotkanie propagujące oddawanie szpiku kostnego. Prowadzili je państwo Krok aktywni działacze w fundacji DKMS. W spotkaniu brali udział uczniowie klas: Id (grupa humanistyczna) IIb, IIIc, IIId, IIIe, IVi.
Jak co roku Samorząd Uczniowski i wolontariusze pod opieką p. Agnieszki Ruty udali się na Oddział Dziecięcy szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej z prezentami z okazji św. Mikołaja.

Środa: W tym dniu wolontariusze pod opieką Martyny Bartoń udali się do DPS i Hospicjum św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej z prezentami mikołajkowymi.

Czwartek: Z przyczyn losowych nie udało się w tym dniu zorganizować pokazu strażaków z Olesna dla podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Piątek: Odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym p. Mateuszem Wszół, który przedstawił na czym polega pierwsza pomoc. Na spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: Ia, Id (grupa humanistyczna), IIc oraz II g.

źródło: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Od 5 do 9 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbywał się w ramach projektu Szkoła bez przemocy Tydzień Wolontariatu. Jest to ogólnopolskie wydarzenie mające na celu promocję wolontariatu.W tym roku w ramach Tygodnia Wolontariatu odbyły się następujące przedsięwzięcia: Poniedziałek: Wolontariusze przygotowywali prezenty dla dzieci ze Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej oraz podopiecznych DPS i Hospicjum św. Brata Alberta z okazji św. Mikołaja. Wtorek: Odbyło się spotkanie propagujące oddawanie szpiku kostnego. Prowadzili je państwo Krok aktywni działacze w fundacji DKMS. W spotkaniu brali udział uczniowie klas: Id (grupa humanistyczna) IIb, IIIc, IIId, IIIe, IVi.Jak co roku Samorząd Uczniowski i wolontariusze pod opieką p. Agnieszki Ruty udali się na Oddział Dziecięcy szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej z prezentami z okazji św. Mikołaja. Środa: W tym dniu wolontariusze pod opieką Martyny Bartoń udali się do DPS i Hospicjum św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej z prezentami mikołajkowymi. Czwartek: Z przyczyn losowych nie udało się w tym dniu zorganizować pokazu strażaków z Olesna dla podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Piątek: Odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym p. Mateuszem Wszół, który przedstawił na czym polega pierwsza pomoc. Na spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: Ia, Id (grupa humanistyczna), IIc oraz II g. źródło: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej