Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tydzień z małopolskimi urzędami pracy - zaproszenie na cykl spotkań

Tydzień z małopolskimi urzędami pracy - zaproszenie na cykl spotkań

Tydzień z małopolskimi urzędami pracy - zaproszenie na cykl spotkań

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach inicjatywy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, organizuje TYDZIEŃ Z MAŁOPOLSKIMI URZĘDAMI PRACY pod nazwą: „Młodość i doświadczenie – współpraca międzypokoleniowa”, który odbędzie się w dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2020 roku.

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy to przedsięwzięcie, które ma na celu zaprezentowanie szerokiej oferty, jaką urzędy przygotowały dla różnych grup odbiorców, m.in. przedsiębiorców, młodzieży, osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia oraz pracujących. Szeroki wachlarz tegorocznych wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach inicjatywy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, organizuje TYDZIEŃ Z MAŁOPOLSKIMI URZĘDAMI PRACY pod nazwą: „Młodość i doświadczenie – współpraca międzypokoleniowa”, który odbędzie się w dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2020 roku. Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy to przedsięwzięcie, które ma na celu zaprezentowanie szerokiej oferty, jaką urzędy przygotowały dla różnych grup odbiorców, m.in. przedsiębiorców, młodzieży, osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia oraz pracujących. Szeroki wachlarz tegorocznych wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Pliki do pobrania Pobierz plik Plakat informujący o wydarzeniu.pdf   Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej/gd