Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tytuł „Biblioteka Przyjazna Dzieciom” dla MBP

Tytuł „Biblioteka Przyjazna Dzieciom” dla MBP

Tytuł „Biblioteka Przyjazna Dzieciom” dla MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała wyróżnienie „Biblioteka Przyjazna Dzieciom” w 2. edycji ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Przystanek Rodzinka. Ten tytuł zasługą zaangażowania rodziców najmłodszych czytelników i ich zgłoszeniom biblioteki do tej akcji.

„Biblioteka Przyjazna Dzieciom” to inicjatywa promująca czytelnictwo i doceniająca biblioteki, które nie tylko rozbudzają wyobraźnię i promują miłość do literatury, ale są też przestrzenią pełną ciepła, akceptacji i twórczej swobody.

Więcej o akcji: https://przystanekrodzinka.pl/biblioteka-przyjazna-dzieciom.

oprac. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymała wyróżnienie „Biblioteka Przyjazna Dzieciom” w 2. edycji ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Przystanek Rodzinka. Ten tytuł zasługą zaangażowania rodziców najmłodszych czytelników i ich zgłoszeniom biblioteki do tej akcji. „Biblioteka Przyjazna Dzieciom” to inicjatywa promująca czytelnictwo i doceniająca biblioteki, które nie tylko rozbudzają wyobraźnię i promują miłość do literatury, ale są też przestrzenią pełną ciepła, akceptacji i twórczej swobody. Więcej o akcji: https://przystanekrodzinka.pl/biblioteka-przyjazna-dzieciom. oprac. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej