Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczcijmy wspólnie pamięć Żołnierzy Niezłomnych

Uczcijmy wspólnie pamięć Żołnierzy Niezłomnych

Uczcijmy wspólnie pamięć Żołnierzy Niezłomnych
Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z samorządem powiatowym i Parafią pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na Powiatowe Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się 1 marca (piątek) 2024 roku o godz. 18:00 w Dąbrowie Tarnowskiej.
 
W programie:
 
godz. 18:00 Msza Św. w intencji Żołnierzy Wyklętych w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie złożenie kwiatów i zniczy Pod Pomnikiem Poległych Synów Miasta Dąbrowy w latach 1914-1918 i 1920 w Parku miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej oraz pokaz Kata z użyciem broni przez uczniów Oddziału Przygotowania Wojskowego I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej.

 

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z samorządem powiatowym i Parafią pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na Powiatowe Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się 1 marca (piątek) 2024 roku o godz. 18:00 w Dąbrowie Tarnowskiej.   W programie:   godz. 18:00 Msza Św. w intencji Żołnierzy Wyklętych w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie złożenie kwiatów i zniczy Pod Pomnikiem Poległych Synów Miasta Dąbrowy w latach 1914-1918 i 1920 w Parku miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej oraz pokaz Kata z użyciem broni przez uczniów Oddziału Przygotowania Wojskowego I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej.