Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczcili XII Dzień Papieski

Uczcili XII Dzień Papieski

Uczcili XII Dzień Papieski

14 października br., pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny" w całej Polsce obchodzono XII Dzień Papieski.
Z tej okazji w Kościele Parafialnym NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej o godz. 1100 odbyła się uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem ks. Prałata Józefa Poremby, połączona z apelem pod pomnikiem papieskim.
W dąbrowskiej świątyni licznie zgromadzili się parafianie, a także delegacje samorządów Powiatu Dąbrowskiego i Gminy Dąbrowa Tarnowska, delegacja Rady Parafialnej, a także kombatanci, strażacy, a także delegacje ze szkół.
Po Eucharystii zebrani wierni wraz z delegacjami spotkali się na modlitewnym apelu pod pomnikiem Jana Pawła II, złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

14 października br., pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny" w całej Polsce obchodzono XII Dzień Papieski.Z tej okazji w Kościele Parafialnym NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej o godz. 1100 odbyła się uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem ks. Prałata Józefa Poremby, połączona z apelem pod pomnikiem papieskim.W dąbrowskiej świątyni licznie zgromadzili się parafianie, a także delegacje samorządów Powiatu Dąbrowskiego i Gminy Dąbrowa Tarnowska, delegacja Rady Parafialnej, a także kombatanci, strażacy, a także delegacje ze szkół.Po Eucharystii zebrani wierni wraz z delegacjami spotkali się na modlitewnym apelu pod pomnikiem Jana Pawła II, złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze.