Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczeń I LO najlepszy w Małopolsce

Uczeń I LO najlepszy w Małopolsce

Uczeń I LO najlepszy w Małopolsce

Dominik Minorczyk, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, zajął I miejsce w województwie małopolskim i VI miejsce w Polsce w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor, który został zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty.

Jest on formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Inicjatywa ta promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.

Dominik Minorczyk to uczeń wybitnie uzdolniony językowo. W każdym roku szkolnym w czasie nauki w liceum brał udział w licznych konkursach i olimpiadach językowych. Jednym z jego sukcesów było zakwalifikowanie się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego. Do uczestnictwa w konkursach zachęcała go Izabela Jaroń – Romanowska.

ZSP nr 1 w DT/MS

Dominik Minorczyk, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, zajął I miejsce w województwie małopolskim i VI miejsce w Polsce w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor, który został zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty. Jest on formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa ta promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Dominik Minorczyk to uczeń wybitnie uzdolniony językowo. W każdym roku szkolnym w czasie nauki w liceum brał udział w licznych konkursach i olimpiadach językowych. Jednym z jego sukcesów było zakwalifikowanie się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego. Do uczestnictwa w konkursach zachęcała go Izabela Jaroń – Romanowska. ZSP nr 1 w DT/MS