Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczeń ZSP nr 1 laureatem ogólnopolskiego konkursu

Uczeń ZSP nr 1 laureatem ogólnopolskiego konkursu

Uczeń ZSP nr 1 laureatem ogólnopolskiego konkursu

W dniu 21.09.2011r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu "Wirtualne Zamki", którego inicjatorem była Wyższa Szkoła Biznesu -  National-Louis University i MMC Brainville w Nowym Sączu. Mateusz Wiśnicki uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowie Tarnowskiej z kl. 4TI zajął dziesiąte miejsce i otrzymał tytuł laureata konkursu.

Zadaniem konkursowym było stworzenie trójwymiarowego modelu obiektu znajdującego się na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej przy wykorzystaniu ogólnodostępnych narzędzi internetowych. Prace konkursowe, w tym model Kościoła Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej opracowany przez Mateusza zostaną przedstawione na interaktywnej mapie dostępnej na stronie internetowej konkursu  www.wirtualne-zamki.pl oraz na portalach promujących walory turystyczne regionu.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Źródło: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 21.09.2011r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu "Wirtualne Zamki", którego inicjatorem była Wyższa Szkoła Biznesu -  National-Louis University i MMC Brainville w Nowym Sączu. Mateusz Wiśnicki uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowie Tarnowskiej z kl. 4TI zajął dziesiąte miejsce i otrzymał tytuł laureata konkursu. Zadaniem konkursowym było stworzenie trójwymiarowego modelu obiektu znajdującego się na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej przy wykorzystaniu ogólnodostępnych narzędzi internetowych. Prace konkursowe, w tym model Kościoła Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej opracowany przez Mateusza zostaną przedstawione na interaktywnej mapie dostępnej na stronie internetowej konkursu  www.wirtualne-zamki.pl oraz na portalach promujących walory turystyczne regionu. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach! Źródło: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej