Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny

Uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny

Uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny

W dniu 25 kwietnia 2008 r. w czterech szkołach ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

W każdej szkole odbyły się okazjonalne akademie. Najlepsi absolwenci IV klas technikum i III klas licealnych otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Rady Rodziców poszczególnych szkół.

Uczniowie, którzy mieli najlepszą średnią ocen otrzymali dodatkowe nagrody – MP-3, ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

W pożegnaniu uczniów wzięli udział także przedstawiciele władz Powiatu Dąbrowskiego: w ZSP w Brniu – Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, w ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Przewodniczący Rady Powiatu - Robert Kądzielawa, w ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – Sekretarz Powiatu - Kazimierz Wójcik, w ZSP w Szczucinie – Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej – Lesław Wieczorek.

Nagrody za najlepszą średnią ocen otrzymali:
Katarzyna Borek – ZSP w Brniu.
Ewelina Burzec – ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
Dominika Zawiślak – ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,
Paweł Marcinek – ZSP w Szczucinie.

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy osiągniętych wyników.

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego życzy absolwentom połamania piór na maturze!

W dniu 25 kwietnia 2008 r. w czterech szkołach ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. W każdej szkole odbyły się okazjonalne akademie. Najlepsi absolwenci IV klas technikum i III klas licealnych otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Rady Rodziców poszczególnych szkół. Uczniowie, którzy mieli najlepszą średnią ocen otrzymali dodatkowe nagrody – MP-3, ufundowane przez Starostwo Powiatowe. W pożegnaniu uczniów wzięli udział także przedstawiciele władz Powiatu Dąbrowskiego: w ZSP w Brniu – Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, w ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Przewodniczący Rady Powiatu - Robert Kądzielawa, w ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – Sekretarz Powiatu - Kazimierz Wójcik, w ZSP w Szczucinie – Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej – Lesław Wieczorek. Nagrody za najlepszą średnią ocen otrzymali:Katarzyna Borek – ZSP w Brniu.Ewelina Burzec – ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,Dominika Zawiślak – ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,Paweł Marcinek – ZSP w Szczucinie. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy osiągniętych wyników. Samorząd Powiatu Dąbrowskiego życzy absolwentom połamania piór na maturze!