Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczniowie z Zespołu Szkół w Bolesławiu z wizytą w dworze Konopków

Uczniowie z Zespołu Szkół w Bolesławiu z wizytą w dworze Konopków

Uczniowie z Zespołu Szkół w Bolesławiu z wizytą w dworze Konopków

16 października w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościli uczniowie z Zespołu Szkół w Bolesławiu.

Młodzież podczas wycieczki do dworku Konopków zapoznała się z historią miejsca, zwiedziła wystawy: prac przygotowanych na mający miejsce 28 września Festiwal Form Artystycznych i plastyczną Eweliny Gmyr. Odwiedzili również Powiatową Bibliotekę Publiczną i zapoznali się z jej działalnością.

W dalszej części pobytu w Brniu gimnazjaliści wzięli udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach plastycznych. W czasie ich trwania wykonywali kartki z motywami odwiedzanego miejsca techniką schaker card.

AH/mags

16 października w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościli uczniowie z Zespołu Szkół w Bolesławiu. Młodzież podczas wycieczki do dworku Konopków zapoznała się z historią miejsca, zwiedziła wystawy: prac przygotowanych na mający miejsce 28 września Festiwal Form Artystycznych i plastyczną Eweliny Gmyr. Odwiedzili również Powiatową Bibliotekę Publiczną i zapoznali się z jej działalnością. W dalszej części pobytu w Brniu gimnazjaliści wzięli udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach plastycznych. W czasie ich trwania wykonywali kartki z motywami odwiedzanego miejsca techniką schaker card. AH/mags