Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczniowie Zespołu Szkół finalistami olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Uczniowie Zespołu Szkół finalistami olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Uczniowie Zespołu Szkół finalistami olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

W tegorocznej XIV edycji olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” brało udział dwóch uczniów z Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z klasy logistycznej: Bartosz Warias i Michał Warias, w zakresie znajomości geografii z elementami geologii. Obydwaj z powodzeniem zakwalifikowali się do finału.

Ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” odbywa się od 2008 roku i jest realizowana w zakresie czterech przedmiotów: matematyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci i finaliści olimpiady są przyjmowani na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Olimpiada jest trzystopniowa, do zawodów kolejnego stopnia kwalifikowani są uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 70% punktów możliwych do uzyskania w danym etapie.

10 maja organizatorzy olimpiady ogłosili wyniki. Zarówno Bartosz jak i Michał zostali finalistami Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”, a tym samym mają możliwość kontynuacji nauki na AGH z pominięciem procesu rekrutacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W tegorocznej XIV edycji olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” brało udział dwóch uczniów z Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z klasy logistycznej: Bartosz Warias i Michał Warias, w zakresie znajomości geografii z elementami geologii. Obydwaj z powodzeniem zakwalifikowali się do finału. Ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” odbywa się od 2008 roku i jest realizowana w zakresie czterech przedmiotów: matematyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci i finaliści olimpiady są przyjmowani na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Olimpiada jest trzystopniowa, do zawodów kolejnego stopnia kwalifikowani są uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 70% punktów możliwych do uzyskania w danym etapie. 10 maja organizatorzy olimpiady ogłosili wyniki. Zarówno Bartosz jak i Michał zostali finalistami Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”, a tym samym mają możliwość kontynuacji nauki na AGH z pominięciem procesu rekrutacji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!