Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu pomagają swoim kolegom i koleżankom, którzy ucierpieli w wyniku majowej powodzi.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu pomagają swoim kolegom i koleżankom, którzy ucierpieli w wyniku majowej powodzi.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu pomagają swoim kolegom i koleżankom, którzy ucierpieli w wyniku majowej powodzi.

Prawie 1300 zł oraz dużą ilość środków czystości i produktów spożywczych zebrali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w wyniku akcji na rzecz powodzian, przeprowadzonej w dniach 26 – 27 maja 2010r. na terenie szkoły.
Inicjatorem pomysłu zebrania darów dla poszkodowanych uczniów i ich rodzin był Samorząd Szkolny oraz wychowawcy klas. Uczniowie w dniach 26 – 27 maja składali datki pieniężne oraz przynosili środki czystości i artykuły spożywcze. W dniu 28 oraz 31 maja Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Boryczka przekazał zebrane dary na ręce uczniów którzy ucierpieli w wyniku tegorocznej powodzi.

Pomoc otrzymało 7 uczniów. Sześciu uczniów to mieszkańcy gminy Szczucin z miejscowości Maniów, Słupiec, Świdrówka, Załuże oraz jeden uczeń to mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej.
Dyrektor Szkoły serdecznie podziękował uczniom i pracownikom szkoły za udzielone wsparcie.

Prawie 1300 zł oraz dużą ilość środków czystości i produktów spożywczych zebrali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w wyniku akcji na rzecz powodzian, przeprowadzonej w dniach 26 – 27 maja 2010r. na terenie szkoły.Inicjatorem pomysłu zebrania darów dla poszkodowanych uczniów i ich rodzin był Samorząd Szkolny oraz wychowawcy klas. Uczniowie w dniach 26 – 27 maja składali datki pieniężne oraz przynosili środki czystości i artykuły spożywcze. W dniu 28 oraz 31 maja Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Boryczka przekazał zebrane dary na ręce uczniów którzy ucierpieli w wyniku tegorocznej powodzi. Pomoc otrzymało 7 uczniów. Sześciu uczniów to mieszkańcy gminy Szczucin z miejscowości Maniów, Słupiec, Świdrówka, Załuże oraz jeden uczeń to mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej.Dyrektor Szkoły serdecznie podziękował uczniom i pracownikom szkoły za udzielone wsparcie.