Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Udało się!!! Projekt „Powiślański kalejdoskop kulturalny” będzie realizowany!

Udało się!!! Projekt „Powiślański kalejdoskop kulturalny” będzie realizowany!

Udało się!!!  Projekt „Powiślański kalejdoskop kulturalny” będzie realizowany!

Z radością informujemy, że projekt „Powiślański kalejdoskop kulturalny” jest jednym z 86 zadań, które zostaną zrealizowane w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekt zakłada przeprowadzenie w 2020 roku kilkunastu różnorodnych przedsięwzięć o charakterze kulturalnym takich jak wyczekiwane przez wielu mieszkańców recitale kabaretowe, a także koncerty, spotkania z balladą i piosenką literacką, festyny, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Dzięki Państwa poparciu „Powiślański kalejdoskop kulturalny” uzyskał aż 2 981 głosów, a tym samym znalazł się na drugim miejscu na liście 14 projektów z subregionu tarnowskiego przyjętych do realizacji.

Serdecznie Państwu dziękujemy za aktywne włączenie się w akcję i oddanie głosów na to zadanie. Dziękujemy również wszystkim szkołom, instytucjom i zakładom pracy, które promowały projekt i zaangażowały się w zbieranie głosów. Wysoka lokata projektu to nasz wspólny sukces!

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych przedsięwzięć w ramach projektu „Powiślański kalejdoskop kulturalny” będą pojawiać się na stronach internetowych instytucji bezpośrednio zaangażowanych w jego realizację tj. na stronach: Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Gminnych Bibliotek Publicznych w Oleśnie, w Bolesławiu, w Mędrzechowie i Gręboszowie, a także Powiatu Dąbrowskiego.

Więcej informacji na temat projektów dopuszczonych do realizacji znajdą Państwo na stronie: https://bo.malopolska.pl/

dagj

Z radością informujemy, że projekt „Powiślański kalejdoskop kulturalny” jest jednym z 86 zadań, które zostaną zrealizowane w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekt zakłada przeprowadzenie w 2020 roku kilkunastu różnorodnych przedsięwzięć o charakterze kulturalnym takich jak wyczekiwane przez wielu mieszkańców recitale kabaretowe, a także koncerty, spotkania z balladą i piosenką literacką, festyny, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Dzięki Państwa poparciu „Powiślański kalejdoskop kulturalny” uzyskał aż 2 981 głosów, a tym samym znalazł się na drugim miejscu na liście 14 projektów z subregionu tarnowskiego przyjętych do realizacji. Serdecznie Państwu dziękujemy za aktywne włączenie się w akcję i oddanie głosów na to zadanie. Dziękujemy również wszystkim szkołom, instytucjom i zakładom pracy, które promowały projekt i zaangażowały się w zbieranie głosów. Wysoka lokata projektu to nasz wspólny sukces! Szczegółowe informacje na temat poszczególnych przedsięwzięć w ramach projektu „Powiślański kalejdoskop kulturalny” będą pojawiać się na stronach internetowych instytucji bezpośrednio zaangażowanych w jego realizację tj. na stronach: Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Gminnych Bibliotek Publicznych w Oleśnie, w Bolesławiu, w Mędrzechowie i Gręboszowie, a także Powiatu Dąbrowskiego. Więcej informacji na temat projektów dopuszczonych do realizacji znajdą Państwo na stronie: https://bo.malopolska.pl/ dagj