Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Udana akcja "Sadzonki za Elektroodpady"

Udana akcja "Sadzonki za Elektroodpady"

Udana akcja
Dziś przed Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się akcja Sadzonki za Elektroodpady zorganizowana w ramach obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu. Mieszkańcy naszego powiatu mogli wymienić swój niedziałający i stary sprzęt elektroniczny na drzewa owocowe i sadzonki kwiatów, a na stoisku Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska wzbogacić swoją wiedzę przyrodniczą oraz zdobyć garść przydatnych informacji o lasach.
 
W wydarzeniu udział wzięli m.in. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie i razem z nami sprawili, że nasza planeta stanie się czystsza i zdrowsza dla przyszłych pokoleń!
 
Pamiętajmy, że elektroodpady nie powinny być wyrzucane do zwykłych koszy na śmieci, ponieważ mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska i zdrowia. Dzięki naszej akcji mają one szansę zostać odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi.
Dziś przed Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się akcja Sadzonki za Elektroodpady zorganizowana w ramach obchodów III Małopolskiego Dnia dla Klimatu. Mieszkańcy naszego powiatu mogli wymienić swój niedziałający i stary sprzęt elektroniczny na drzewa owocowe i sadzonki kwiatów, a na stoisku Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska wzbogacić swoją wiedzę przyrodniczą oraz zdobyć garść przydatnych informacji o lasach.   W wydarzeniu udział wzięli m.in. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk.   Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie i razem z nami sprawili, że nasza planeta stanie się czystsza i zdrowsza dla przyszłych pokoleń!   Pamiętajmy, że elektroodpady nie powinny być wyrzucane do zwykłych koszy na śmieci, ponieważ mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska i zdrowia. Dzięki naszej akcji mają one szansę zostać odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi.