Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Udane studniówki w powiecie … a teraz już tylko matura

Udane studniówki w powiecie … a teraz już tylko matura

Udane studniówki w powiecie … a teraz już tylko matura

Mniej jak sto dni pozostało uczniom, którzy w tym roku będą zdawać egzamin dojrzałości w szkołach ponadpodstawowych naszego powiatu.

25 stycznia 2020 roku miał miejsce bal studniówkowy uczniów klas czwartych Technikum Budownictwa oraz Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu. Uroczystość miała miejsce w stanicy turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

1 lutego 2020 roku w Dworze Czernia odbył się bal studniówkowy uczniów z Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Teleinformatycznego oraz Technikum Mechanicznego z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Dwór Czernia był również miejscem odliczania symbolicznych 100 dni do matury dla młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej. 8 lutego br. pod hasłem „100 dni 2020” uczniowie trzecich klas maturalnych dąbrowskiego liceum rozpoczęli bal studniówkowy, który trwał do białego rana.

Bale studniówkowe były okazją dla młodzieży do podziękowania swoim rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za wsparcie i wysiłek włożony w ich edukację. Dyrektorzy poszczególnych placówek życzyli swoim wychowankom udanych zabaw oraz powodzenia w majowych egzaminach dojrzałości.

Do wszystkich maturzystów, którzy w tym roku będą zdawać egzaminy maturalne zwrócił się Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który w okolicznościowym liście, złożył życzenia wspaniałej zabawy i niezapomnianych wspomnień z balu przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu.

Wszystkim maturzystkom i maturzystom życzymy jak najwyższych wyników egzaminów oraz dostania się na upragnione kierunki studiów. Powodzenia !!!

Mniej jak sto dni pozostało uczniom, którzy w tym roku będą zdawać egzamin dojrzałości w szkołach ponadpodstawowych naszego powiatu. 25 stycznia 2020 roku miał miejsce bal studniówkowy uczniów klas czwartych Technikum Budownictwa oraz Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu. Uroczystość miała miejsce w stanicy turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu. 1 lutego 2020 roku w Dworze Czernia odbył się bal studniówkowy uczniów z Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Teleinformatycznego oraz Technikum Mechanicznego z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Dwór Czernia był również miejscem odliczania symbolicznych 100 dni do matury dla młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej. 8 lutego br. pod hasłem „100 dni 2020” uczniowie trzecich klas maturalnych dąbrowskiego liceum rozpoczęli bal studniówkowy, który trwał do białego rana. Bale studniówkowe były okazją dla młodzieży do podziękowania swoim rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za wsparcie i wysiłek włożony w ich edukację. Dyrektorzy poszczególnych placówek życzyli swoim wychowankom udanych zabaw oraz powodzenia w majowych egzaminach dojrzałości. Do wszystkich maturzystów, którzy w tym roku będą zdawać egzaminy maturalne zwrócił się Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który w okolicznościowym liście, złożył życzenia wspaniałej zabawy i niezapomnianych wspomnień z balu przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Wszystkim maturzystkom i maturzystom życzymy jak najwyższych wyników egzaminów oraz dostania się na upragnione kierunki studiów. Powodzenia !!!