Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Udany Bal Charytatywny dla Mateusza w Domu Ludowym w Ćwikowie

Udany Bal Charytatywny dla Mateusza w Domu Ludowym w Ćwikowie

Udany Bal Charytatywny dla Mateusza w Domu Ludowym w Ćwikowie

W niedzielne popołudnie 27 stycznia 2019 roku w Domu Ludowym w Ćwikowie w godzinach od 14.00 do 21.30 odbył się Bal Charytatywny dla Mateusza Łapy, który choruje na białaczkę limfoblastyczną typu T i jest w trakcie oczekiwania na przeszczep.

W wydarzeniu udział wziął m.in. Poseł ziemi dąbrowskiej Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec.

Na balu można było zakupić ciepłe danie, kawę, herbatę, ciasta oraz walentynkowe upominki. Przybyłym gościom czas umilił Zespół Regionalny „Biskupianie: z Biskupic Radłowskich, a Zespół Muzyczny Amadeo umilił czas do samego końca Balu.

Całkowity dochód z Balu został przekazany na leczenie i pomoc Mateuszowi.

Foto: Świat Kontrastu - Patrycja Rachmaciej

W niedzielne popołudnie 27 stycznia 2019 roku w Domu Ludowym w Ćwikowie w godzinach od 14.00 do 21.30 odbył się Bal Charytatywny dla Mateusza Łapy, który choruje na białaczkę limfoblastyczną typu T i jest w trakcie oczekiwania na przeszczep. W wydarzeniu udział wziął m.in. Poseł ziemi dąbrowskiej Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec. Na balu można było zakupić ciepłe danie, kawę, herbatę, ciasta oraz walentynkowe upominki. Przybyłym gościom czas umilił Zespół Regionalny „Biskupianie: z Biskupic Radłowskich, a Zespół Muzyczny Amadeo umilił czas do samego końca Balu. Całkowity dochód z Balu został przekazany na leczenie i pomoc Mateuszowi. Foto: Świat Kontrastu - Patrycja Rachmaciej