1. Udany Piknik Rodzinny w Brniu

Udany Piknik Rodzinny w Brniu

21 sierpnia 2022 r. w zespole dworsko-parkowym, odbył się Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji. Wydarzenie było pełne atrakcji i zgromadziło bardzo licznie mieszkańców Powiśla. Były dmuchańce i animacje dla dzieci, rozgrywki sportowe, stoiska gastronomiczne, spożywcze, owocowo-warzywne i profilaktyczne. Nie zabrakło również pysznego regionalnego jedzenia przygotowanego przez członkinie KGW i prezentacji ich rękodzieła, a także zabawy tanecznej. W pikniku uczestniczyli między innymi Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk.