Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Udany Piknik w Narożnikach

Udany Piknik w Narożnikach

W niedzielę nad zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy odbył się III Rodzinno - Samorządowy Piknik Wędkarski, połączony z II Regionalnymi Mistrzostwami "Potraw z ryb", wystawą minerałów i wyborami miss. Rodzinne wędkowanie rozpoczęło się o godz. 10.00, wzięło w nim udział kilkunastu uczestników.

Spośród dzieci najlepszy okazał się Mateusz Minorczyk, który zdobył Puchar Starosty Dąbrowskiego. W kategorii młodzieży zwyciężył Tomasz Surgo. W wędkowaniu uczestniczyła również jedna dziewczynka, Natalia Klimek, której przyznano pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt.

Zabawy, konkursy, koncerty trwały nad zalewem przez cały dzień, do późnych godzin wieczornych. Były także przejażdżki motorówką, pokazy paralotnicze, degustacja potraw z ryb. Swoją kolekcję agatów zatytułowaną "Stworzenie świata" zaprezentował podczas pikniku Krzysztof Poloński. Można było obejrzeć barwne agaty i spróbować odgadnąć, co przedstawiają wzory na nich, a także dowiedzieć się, jak powstały te minerały, gdzie można ich szukać.

Do udziału w pikniku zaproszono również Wacława Wójtowicza, laureata "Lwóweckiego Lata Agatowego", który dla publiczności rozcinał agaty i prezentował, jakie wzory kryje ich wnętrze.
Dopisała także pogoda, uczestnicy pikniku bawili się do późnych godzin wieczornych, zakończeniem imprezy był pokaz sztucznych ogni.

Źródło: Dziennik Polski

W niedzielę nad zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy odbył się III Rodzinno - Samorządowy Piknik Wędkarski, połączony z II Regionalnymi Mistrzostwami "Potraw z ryb", wystawą minerałów i wyborami miss. Rodzinne wędkowanie rozpoczęło się o godz. 10.00, wzięło w nim udział kilkunastu uczestników. Spośród dzieci najlepszy okazał się Mateusz Minorczyk, który zdobył Puchar Starosty Dąbrowskiego. W kategorii młodzieży zwyciężył Tomasz Surgo. W wędkowaniu uczestniczyła również jedna dziewczynka, Natalia Klimek, której przyznano pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt. Zabawy, konkursy, koncerty trwały nad zalewem przez cały dzień, do późnych godzin wieczornych. Były także przejażdżki motorówką, pokazy paralotnicze, degustacja potraw z ryb. Swoją kolekcję agatów zatytułowaną "Stworzenie świata" zaprezentował podczas pikniku Krzysztof Poloński. Można było obejrzeć barwne agaty i spróbować odgadnąć, co przedstawiają wzory na nich, a także dowiedzieć się, jak powstały te minerały, gdzie można ich szukać. Do udziału w pikniku zaproszono również Wacława Wójtowicza, laureata "Lwóweckiego Lata Agatowego", który dla publiczności rozcinał agaty i prezentował, jakie wzory kryje ich wnętrze.Dopisała także pogoda, uczestnicy pikniku bawili się do późnych godzin wieczornych, zakończeniem imprezy był pokaz sztucznych ogni. Źródło: Dziennik Polski