Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Udział WTZ w XV Małopolskim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Tuchowie

Udział WTZ w XV Małopolskim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Tuchowie

Udział WTZ w XV Małopolskim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Tuchowie

21-22 stycznia br. odbyła się tegoroczna, już XV edycja Przeglądu Zespołów Kolędniczych w Tuchowie, którego organizatorami byli m.in. Dom Pomocy Społecznej w Karwodrzy, Klasztor Redemptorystów w Tuchowie, Dom Kultury w Tuchowie, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. w Toruniu.
W pierwszym dniu przeglądu wystąpiły 22 zespoły kolędnicze, reprezentujące uczestników poszczególnych Domów Pomocy Społecznej z regionu Polski południowej, m.in. z Tarnowa, Brzeska, Krakowa, Dębicy, Bochni, Iwonicza, Cieszyna, Nowego Sącza, Krosna.

Grupa kolędnicza składająca się z uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" z Dąbrowy Tarnowskiej zaprezentowała przedstawienie jasełkowe "Hej kolęda, kolęda...", przygotowane pod kierunkiem Agnieszki Krupy i Leszka Krzemińskiego-instruktorów terapii zajęciowej WTZ . Nasz występ został bardzo gorąco przyjęty przez zgromadzoną publiczność. Wszyscy nasi uczestnicy otrzymali od organizatorów przeglądu specjalne upominki oraz na ręce kierownika WTZ Pana Ryszarda Micka okolicznościowy dyplom.
Gorące przyjęcie naszej grupy kolędniczej przez tuchowską publiczność oraz poziom organizacji i gościnność organizatorów sprawiły nam wszystkim dużą przyjemność. Oczekiwać będziemy na kolejny wyjazd do Tuchowa za rok, na który już dziś organizatorzy XV Małopolskiego Przeglądu Zespołów Kolędniczych zaprosili WTZ z Dąbrowy Tarnowskiej.

21-22 stycznia br. odbyła się tegoroczna, już XV edycja Przeglądu Zespołów Kolędniczych w Tuchowie, którego organizatorami byli m.in. Dom Pomocy Społecznej w Karwodrzy, Klasztor Redemptorystów w Tuchowie, Dom Kultury w Tuchowie, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. w Toruniu.W pierwszym dniu przeglądu wystąpiły 22 zespoły kolędnicze, reprezentujące uczestników poszczególnych Domów Pomocy Społecznej z regionu Polski południowej, m.in. z Tarnowa, Brzeska, Krakowa, Dębicy, Bochni, Iwonicza, Cieszyna, Nowego Sącza, Krosna. Grupa kolędnicza składająca się z uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" z Dąbrowy Tarnowskiej zaprezentowała przedstawienie jasełkowe "Hej kolęda, kolęda...", przygotowane pod kierunkiem Agnieszki Krupy i Leszka Krzemińskiego-instruktorów terapii zajęciowej WTZ . Nasz występ został bardzo gorąco przyjęty przez zgromadzoną publiczność. Wszyscy nasi uczestnicy otrzymali od organizatorów przeglądu specjalne upominki oraz na ręce kierownika WTZ Pana Ryszarda Micka okolicznościowy dyplom.Gorące przyjęcie naszej grupy kolędniczej przez tuchowską publiczność oraz poziom organizacji i gościnność organizatorów sprawiły nam wszystkim dużą przyjemność. Oczekiwać będziemy na kolejny wyjazd do Tuchowa za rok, na który już dziś organizatorzy XV Małopolskiego Przeglądu Zespołów Kolędniczych zaprosili WTZ z Dąbrowy Tarnowskiej.