Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ukończenie pracowni gastronomicznej coraz bliżej

Ukończenie pracowni gastronomicznej coraz bliżej

Ukończenie pracowni gastronomicznej coraz bliżej

15 lutego 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej została zawarta umowa na dostawę wyposażenia do pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Z ramienia szkoły umowę podpisał Dyrektor Robert Pantera, natomiast ze strony wykonawcy Aleksander Podulka. W spotkaniu udział wzięli również Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Wicedyrektor szkoły Adrian Janas i Księgowa szkoły Maria Sznajder.

Obiekt będzie wyposażony w nowoczesną linie technologiczną do przygotowywania potraw na 5 stanowisk roboczych. W jednym czasie na tych stanowiskach będzie mogło się kształcić 20 uczniów. Pracownia gastronomiczna będzie również spełniać funkcję ośrodka egzaminacyjnego dla młodzieży kształcącej się w zawodzie kucharz małej gastronomii zarówno na poziomie technikum żywienia i usług gastronomicznych, jak i szkoły branżowej I stopnia. Ponadto będą niezbędne zaplecza socjalne tj. szatnie, sanitariaty, magazyny sprzętu kuchennego oraz pomieszczenie dla nauczycieli. Przy pracowni gastronomicznej powstanie również sala wykładowa i pracownia hotelarska wyposażona w recepcję dla klientów.

Wykonawcą zadania jest Firma OPTIMAL GASTRO sp. z o.o. z Rzeszowa, realizator wielu projektów związanych z wyposażeniem edukacyjnych kuchni zbiorowych jak i pomieszczeń gastronomicznych w restauracjach.

Koszt realizacji tego przedsięwzięcia wynosi 325 974,60 zł. Zadanie zostanie sfinansowane z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.

15 lutego 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej została zawarta umowa na dostawę wyposażenia do pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Z ramienia szkoły umowę podpisał Dyrektor Robert Pantera, natomiast ze strony wykonawcy Aleksander Podulka. W spotkaniu udział wzięli również Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Wicedyrektor szkoły Adrian Janas i Księgowa szkoły Maria Sznajder. Obiekt będzie wyposażony w nowoczesną linie technologiczną do przygotowywania potraw na 5 stanowisk roboczych. W jednym czasie na tych stanowiskach będzie mogło się kształcić 20 uczniów. Pracownia gastronomiczna będzie również spełniać funkcję ośrodka egzaminacyjnego dla młodzieży kształcącej się w zawodzie kucharz małej gastronomii zarówno na poziomie technikum żywienia i usług gastronomicznych, jak i szkoły branżowej I stopnia. Ponadto będą niezbędne zaplecza socjalne tj. szatnie, sanitariaty, magazyny sprzętu kuchennego oraz pomieszczenie dla nauczycieli. Przy pracowni gastronomicznej powstanie również sala wykładowa i pracownia hotelarska wyposażona w recepcję dla klientów. Wykonawcą zadania jest Firma OPTIMAL GASTRO sp. z o.o. z Rzeszowa, realizator wielu projektów związanych z wyposażeniem edukacyjnych kuchni zbiorowych jak i pomieszczeń gastronomicznych w restauracjach. Koszt realizacji tego przedsięwzięcia wynosi 325 974,60 zł. Zadanie zostanie sfinansowane z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.