Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ulica imienia Jerzego Rzeszuto

Ulica imienia Jerzego Rzeszuto

Ulica imienia Jerzego Rzeszuto

Działacze Fundacji im. Andrzeja Urbańczyka w Dąbrowie Tarnowskiej zabiegają o nadanie imienia zmarłego niedawno znanego dziennikarza i społecznika jednej z ulic w mieście. Ze specjalnym wnioskiem w tej sprawie zwróciliśmy się do Rady Miasta – mówi prezes zarządu Fundacji – Wojciech Filemonowicz. O losach pomysłu zdecydują dąabrowscy radni jeszcze w tym miesiącu. 

Pomysłodawcy mają już pewną propozycję dotyczącą wyboru ulicy, która miałaby nosić imię redaktora. O tym, czy jedna z dąbrowskich ulic będzie nosić imię Jerzego Rzeszuto zdecydują radni miejscy podczas październikowej sesji. Jak zapewniają inicjatorzy, przeprowadzone wcześniej konsultacje społeczne w tej sprawie pokazały, że również mieszkańcom Dąbrowy ten pomysł się podoba. 

Źródło: Radio MAKS

Działacze Fundacji im. Andrzeja Urbańczyka w Dąbrowie Tarnowskiej zabiegają o nadanie imienia zmarłego niedawno znanego dziennikarza i społecznika jednej z ulic w mieście. Ze specjalnym wnioskiem w tej sprawie zwróciliśmy się do Rady Miasta – mówi prezes zarządu Fundacji – Wojciech Filemonowicz. O losach pomysłu zdecydują dąabrowscy radni jeszcze w tym miesiącu.  Pomysłodawcy mają już pewną propozycję dotyczącą wyboru ulicy, która miałaby nosić imię redaktora. O tym, czy jedna z dąbrowskich ulic będzie nosić imię Jerzego Rzeszuto zdecydują radni miejscy podczas październikowej sesji. Jak zapewniają inicjatorzy, przeprowadzone wcześniej konsultacje społeczne w tej sprawie pokazały, że również mieszkańcom Dąbrowy ten pomysł się podoba.  Źródło: Radio MAKS