Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Umowa z wykonawcą na przebudowę drogi powiatowej Podborze–Smęgorzów

Umowa z wykonawcą na przebudowę drogi powiatowej Podborze–Smęgorzów

Umowa z wykonawcą na przebudowę drogi powiatowej Podborze–Smęgorzów

Powiat Dąbrowski przystępuje do realizacji kolejnej inwestycji drogowej, którą jest przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Podborze.W dniu wczorajszym została podpisana umowa z wykonawcą tej inwestycji firmą STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Na realizację tego przedsięwzięcia samorząd powiatowy otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63% całkowitej wartości inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Koszt realizacji tego przedsięwzięcia to 2,5 mln zł.

Realizacja projektu pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1314K Podborze – Smęgorzów w m. Podborze w km 0+460 – 1+808" o długości 1,3 km obejmuje wykonanie nowej podbudowy, nawierzchni, chodników, oznakowania pionowego i poziomego.

Termin wykonania tej inwestycji to 30 listopad 2017 roku.

Celem projektu realizowanego przez Powiat Dąbrowski jest podniesienie dostępności do usług społecznych, komunikacji drogowej oraz poprawę jakości życia poprzez przebudowę drogi oraz budowę nowych chodników w kilometrażu 0+460 – 1+808.

files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/28_Umowa_z_wykonawca_na_przebudowe_drogi_powiatowej_Podborze_Smegorzow/logaa_2.jpg

Msmol/mags

Powiat Dąbrowski przystępuje do realizacji kolejnej inwestycji drogowej, którą jest przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Podborze.W dniu wczorajszym została podpisana umowa z wykonawcą tej inwestycji firmą STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Na realizację tego przedsięwzięcia samorząd powiatowy otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63% całkowitej wartości inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Koszt realizacji tego przedsięwzięcia to 2,5 mln zł. Realizacja projektu pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1314K Podborze – Smęgorzów w m. Podborze w km 0+460 – 1+808" o długości 1,3 km obejmuje wykonanie nowej podbudowy, nawierzchni, chodników, oznakowania pionowego i poziomego. Termin wykonania tej inwestycji to 30 listopad 2017 roku. Celem projektu realizowanego przez Powiat Dąbrowski jest podniesienie dostępności do usług społecznych, komunikacji drogowej oraz poprawę jakości życia poprzez przebudowę drogi oraz budowę nowych chodników w kilometrażu 0+460 – 1+808. Msmol/mags