1. Unijne środki z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego dla powiatu dąbrowskiego

Koszt całej inwestycji będzie wynosił ok. 10 338 460 zł.

Prace związane z przebudową drogi planowane są na lata 2009/2010.

Uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego z dnia 2 grudnia 2008r. nr 1096/08 Powiat Dąbrowski został wybrany do dofinansowania realizacji projektu pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1313K Dąbrowa Tarnowska – Żelichów na odcinku Dąbrowa Tarnowska – Żelichów" w ramach Działania 4.1 Rozwój infrastruktury drogowej, Schemat C – drogi powiatowe z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007 –2013. W ramach tego zadania wykonana zostanie przebudowa drogi Dąbrowa Tarnowska na odcinku Dąbrowa Tarnowska – Żelichów o długości 14,061 km. Projekt obejmie przebudowę nawierzchni, budowę i remont chodników, remont i dobudowę odprowadzania wód opadowych, oraz wykonanie poboczy i zjazdów. Koszt całej inwestycji będzie wynosił ok. 10 338 460 zł. Prace związane z przebudową drogi planowane są na lata 2009/2010.