Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Upominki dla wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę

Upominki dla wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę

Upominki dla wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę

W dniu wczorajszym w Jednostce Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej miała miejsce niecodzienna uroczystość.Placówkę odwiedzili sponsorzy w osobach:

Pani Lucyna Mosio – właścicielka Apteki „Dla Zdrowia” oraz Pan Marian Gajda – dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli, którzy ufundowali dla wychowanków MP3 i MP4.

Goście rozmawiali z dziećmi na temat organizacji czasu wolnego, rozwijania ich zainteresowań oraz funkcjonowania domu. Bardzo miłą atmosferę spotkania dodatkowo potęgowała autentyczna radość wychowanków z otrzymanych upominków. Dzięki hojności sponsorów dzieci na nowo uwierzyły, że marzenia się spełniają.

Za osiągnięcia szkolne i zaangażowanie społeczne zostało nagrodzonych dziewięciu wychowanków. Dziękujemy.

W dniu wczorajszym w Jednostce Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej miała miejsce niecodzienna uroczystość.Placówkę odwiedzili sponsorzy w osobach: Pani Lucyna Mosio – właścicielka Apteki „Dla Zdrowia” oraz Pan Marian Gajda – dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli, którzy ufundowali dla wychowanków MP3 i MP4. Goście rozmawiali z dziećmi na temat organizacji czasu wolnego, rozwijania ich zainteresowań oraz funkcjonowania domu. Bardzo miłą atmosferę spotkania dodatkowo potęgowała autentyczna radość wychowanków z otrzymanych upominków. Dzięki hojności sponsorów dzieci na nowo uwierzyły, że marzenia się spełniają. Za osiągnięcia szkolne i zaangażowanie społeczne zostało nagrodzonych dziewięciu wychowanków. Dziękujemy.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG