1. Uroczyste otwarcie drogi powiatowej w Lipinach

Uroczyste otwarcie drogi powiatowej w Lipinach

23 listopada br. w Lipinach uroczyście oddano do użytku przebudowany 2,8 km odcinek drogi powiatowej przebiegającej przez przysiółek Jeziorki, aż do granic gminy Dabrowa Tarnowska, zrealizowany w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont drogi powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków w km 9+100 – 11+900 w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych”. Uroczystego otwarcia drogi wraz z symbolicznym przecięciem wstęgi dokonali: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Robert Pantera, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Proboszcz Parafii Luszowice ks. Bogdan Kwiecień, ks. Jan Ptak, pochodzący z Lipin obecnie Proboszcz Parafii pw. Dobrego Pasterza w Tarnowie oraz Sołtys Lipin Tadeusz Krawczyk. Zadanie inwestycyjne za kwotę 1.004.079,81 zł brutto wykonało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Marian Wojtas „Drokam - Piaseczno”.