Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uroczyste otwarcie nowego budynku do zajęć edukacyjnych w Stowarzyszeniu SIEMACHA Odporyszów

Uroczyste otwarcie nowego budynku do zajęć edukacyjnych w Stowarzyszeniu SIEMACHA Odporyszów

Uroczyste otwarcie nowego budynku do zajęć edukacyjnych w Stowarzyszeniu SIEMACHA Odporyszów

1 października 2022 roku w Stowarzyszeniu SIEMACHA w Odporyszowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku do zajęć edukacyjnych przy Placówce Wsparcia Dziennego dla Dzieci, w którym odbywać będą się lekcje dla dzieci uczęszczających do tej placówki, a także spotkania i warsztaty dla dzieci z Ukrainy.

Spotkanie prowadził ks. Andrzej Augustyński. Wśród zaproszonych gości obecni byli Wicekonsul Konsulatu Generalnego Ukrainy w Krakowie Valentyna Kuzmin, Konsul Honorowy Ukrainy w Tarnowie Bartłomiej Babuśka, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, a także znany polski youtuber Łukasz Wojtyca, członek słynnej EKIPY.
Uczestnikami wydarzenia były również dzieci uczęszczające na zajęcia do SIEMACHY, które przybyły wraz z rodzicami. Obecne były również dzieci z ukraińskiego miasta Bałta, które zostały zaproszone przez SIEMACHĘ wraz z opiekunami na tygodniowy pobyt, w ramach którego uczestniczyły w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach m.in. pływania, nauki jazy konnej, muzycznych, plastycznych.

Dla uczestników tego wydarzenia przygotowano wiele atrakcji m.in. grill, zabawy i gry dla dzieci.


Foto: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Svietlana Mazur, Maciej Zygmunt

1 października 2022 roku w Stowarzyszeniu SIEMACHA w Odporyszowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku do zajęć edukacyjnych przy Placówce Wsparcia Dziennego dla Dzieci, w którym odbywać będą się lekcje dla dzieci uczęszczających do tej placówki, a także spotkania i warsztaty dla dzieci z Ukrainy. Spotkanie prowadził ks. Andrzej Augustyński. Wśród zaproszonych gości obecni byli Wicekonsul Konsulatu Generalnego Ukrainy w Krakowie Valentyna Kuzmin, Konsul Honorowy Ukrainy w Tarnowie Bartłomiej Babuśka, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, a także znany polski youtuber Łukasz Wojtyca, członek słynnej EKIPY. Uczestnikami wydarzenia były również dzieci uczęszczające na zajęcia do SIEMACHY, które przybyły wraz z rodzicami. Obecne były również dzieci z ukraińskiego miasta Bałta, które zostały zaproszone przez SIEMACHĘ wraz z opiekunami na tygodniowy pobyt, w ramach którego uczestniczyły w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach m.in. pływania, nauki jazy konnej, muzycznych, plastycznych. Dla uczestników tego wydarzenia przygotowano wiele atrakcji m.in. grill, zabawy i gry dla dzieci. Foto: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Svietlana Mazur, Maciej Zygmunt