Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uroczyste Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Uroczyste Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Uroczyste Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

W dniu 23 grudnia br., w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Samorządu Powiatowego oraz emerytowanych i obecnych pracowników Starostwa.
Na uroczystość przybył Proboszcz dąbrowskiej parafii ks. Prałat Stanisław Cyran oraz emerytowani pracownicy Starostwa.

Życzenia do zebranych, w przeddzień Wigilii Świąt Bożego Narodzenia, skierowali: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło oraz ks. Prałat Stanisław Cyran.

Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza, wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.

W dniu 23 grudnia br., w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Samorządu Powiatowego oraz emerytowanych i obecnych pracowników Starostwa.Na uroczystość przybył Proboszcz dąbrowskiej parafii ks. Prałat Stanisław Cyran oraz emerytowani pracownicy Starostwa. Życzenia do zebranych, w przeddzień Wigilii Świąt Bożego Narodzenia, skierowali: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło oraz ks. Prałat Stanisław Cyran. Po poświęceniu opłatków przez ks. Proboszcza, wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.