Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Urząd przyjazny klientom

Urząd przyjazny klientom

Urząd przyjazny klientom

Zmienia się wizerunek siedziby Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Obecnie trwają prace remontowe, które swym zakresem obejmują zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną część budynku. Inwestycja oprócz obniżenia kosztów ogrzewania i zapewnienia większego komfortu i warunków korzystania przez klientów, poprawi wygląd zewnętrzny budynku. Roboty również mają na celu dostosowanie budynku dla osób niepełnosprawnych.

Prace wewnątrz budynku obejmują swym zakresem: wymianę stolarki drzwiowej i aluminiowej, wymianę posadzki, nowe zaplecza szatniowo-socjalne, pomieszczenia sanitarne oraz remont instalacji.

Klienci odwiedzający nasz urząd będą korzystać z nowego dziennika podawczego. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wykonany zostanie monitoring.

Jednocześnie na zewnątrz budynku rozpoczęły się prace termomodernizacyjne i remont elewacji.  Inwestycja ta współfinansowana jest przez PFRON oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Zmienia się wizerunek siedziby Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Obecnie trwają prace remontowe, które swym zakresem obejmują zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną część budynku. Inwestycja oprócz obniżenia kosztów ogrzewania i zapewnienia większego komfortu i warunków korzystania przez klientów, poprawi wygląd zewnętrzny budynku. Roboty również mają na celu dostosowanie budynku dla osób niepełnosprawnych. Prace wewnątrz budynku obejmują swym zakresem: wymianę stolarki drzwiowej i aluminiowej, wymianę posadzki, nowe zaplecza szatniowo-socjalne, pomieszczenia sanitarne oraz remont instalacji. Klienci odwiedzający nasz urząd będą korzystać z nowego dziennika podawczego. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wykonany zostanie monitoring. Jednocześnie na zewnątrz budynku rozpoczęły się prace termomodernizacyjne i remont elewacji.  Inwestycja ta współfinansowana jest przez PFRON oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.